Muhasebe Entegrasyonları

Fiziki mağazanız ve internet satışlarınızın stokları anlık güncelllensin.

Her gecen gün internet satışları artıyor ve fiziki mağazada da satış yaptığınızda her yerde stoklarınızın aynı olması operasyonel olarak işinizi kolaylaştırmaktadır. Stoklarınızı muhasebe programınızdan takip ederek mağazanızı ve tüm internet platformalarında ki satışlarınızı tek yerden takip edin.

Ürün yükleme merkezi, muhasebe programı yönetimi ve kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşim kurmak için çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün sadece yaş, cinsiyet ve lokasyona göre değil, aynı zamanda ilgi alanları ve mobil tarama verilerine göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz. .

Web siteleri geliştirmede uzman olan uygulama hizmetlerimiz, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmıştır. Mağazanızı uzaktan takip edebilir stoklarını kontrol etmeniz için muhasebe programınızı online olarak bulut sisteminde özel olarak (SSL) şifrelenmiş olarak saklanmaktadır. Kayıtlarınıza cepten yada webden takibini yapabilirisiniz.

İş ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış mobil pazarlama stratejinizin bazı özelliklerini sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil olun!

Online Muhasebe

İnternet Satışlarınızı Online olarak takip edin ve faturalarınızı muhasebe programından kesin

Mağaza Kontrolü

Mağazanızı bulut siteminden dünyanın neresinde olursanız olun online canlı izleyin.

Entegrasyonlar

Entegrasyonlar sayesinde stoklarınızı her yerde satabilir, siparişlerinizi online takip edebilirsiniz.

Çalışmalarımız

Diğer çalışmalar

TRAFİĞİ VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bizimle iletişime geçin, önemli yatırım getirileri sağlayacak bir muhasebe entegrasyonu ile pazarlama stratejisi sunalım.

Referanslar

SEE ALL