E-ticaret ve Pazaryerlerine Ürün Yükleme Hizmeti

Ürünleriniz hangi pazaryerinde daha çok satış yapacağını e-ticaret yöneticilerimiz bilirler ve sizi yönlendirirler

Ürün yükleme hizmeti, ürünlerinizin hangi platformda daha çok satış yapacağını belirler ve sizleri yönlendirerek ürünlerinizin daha fazla platformlarda satış yapmanızı sağlar. E-ticaret yöneticilerimiz sizin yerinize ürünlerinizin ilgili e-ticaret ve pazaryerlerine ürünlerinizin yüklenmesi dahil tüm süreci sizin yerinize yönetecektir. Size kalan sadece gelen siparişlerinizin faturasını oluşturmak olacaktır.

E-ticaret yöneticilerimizin teknik gereksinimlerinizi minimuma indirerek gerekli tüm çalışmalarınızı yapmaktadır. Eğer bir teknik sorun yada problem ile kaşılaşılması durumunda gerekli tüm çalışmalar yapılacaktır. İhtiyaç duyulması durumunda çözüm ortaklı yaptığımız alanlarda özel koşullar müşterimize sağlanacaktır. E-ticaret alanında ihtiyacınız olan tüm alanlarda gerekli tecrübeye sahip yöneticilerimiz sizleri yönlendirecektir.

Tam hizmet E-ticaret ekibimiz, sitenizin görünürlüğünü, satışları ve dönüşümlerini artırmak için gerekli tüm yapıyı kurmaktadır.

E-ticaret Siteniz

E-ticaret Sitenizin kurulumundan satışa kadar olan tüm sürecinizin yönetilmesi ve takibi yapılarak işlerinizi kolaylaştırmak için gerekli tüm çalışmalar

Entegrasyon Yönetimi

+20 den fazla pazaryeri e-ticaret sitelerine ürünlerinizin yüklenmesi dahil alınan hatalar ve sorunlarla yöneticilerimiz ilgilenmektedir.

E-Fatura & E-Arşiv

İnternet satışlarınız ve fiziki mağazanızdaki e-fatura ve e-arşiv  süreçlerinizin kurulumu ve eğitim süreçlerinin yapılması

Muhasebe Programı

Şirketiniz için en uygun olan muhasebe programının kurulması ve internet satışlarınıza entegrasyonun yapılması

Mağaza Açmak

Pazaryerlerinde mağaza açmak için gerekli tüm çalışmaların yapılması gerekli tüm evrak işlerinin yapılması.

Danışmanlık

İnternet satışlarınız için uzun süreli yada kısa süreli danışmanlık hizmetini e-ticaret yöneticilerimizden alabilirsiniz.

Çalışmalarımız

Diğer çalışmalarımız

Başarılı bir E-ticaret pazarlama kampanyasının öneminin farkındayız, bu nedenle müşterilerin ilgisini çeken bilgilendirici, ilgi çekici ve ikna edici içerikler oluşturuyoruz. Müşterilerimizin her biri için özel bir içerik pazarlama stratejisi oluşturuyoruz.

 
Effective Copyrighting

Kullanıcılarınıza özel teklifler için web sitenize tıklamaya, ürünlerinizi satın almaya veya hizmetleriniz hakkında sizinle iletişime geçmeye ikna edecek içerik sağlıyoruz, çünkü deneyimli metin yazarlarımız kelimeleri nasıl satacaklarını tam olarak biliyorlar.

BİZİMLE SATIŞINIZI ARTTIRIN

Bize İşinizden bahseder misiniz

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Profesyonel E-ticaret uzmanlarımız tarafından sağlanan pazaryeri ve siteniz için çalışmalar yaparak satışlarınızı arttıralım

Referanslar

Hepsini Gör