E-ticaret Site Yönetimi

Başarılı bir e-ticaret, web sitenizin ve işletmenizin doğru bir analitik kurulumuna dayanır.

Komple şirket analizi

Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, sektörünüzü net bir şekilde anlamak için sitenizin ve kampanyanızın araştırmasını içerir. Ayrıca, ana rakiplerinize karşı pazarınızdaki mevcut konumunuzu da belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansının önündeki olası engelleri belirler ve düzeltir ve daha geniş, dijital pazarlama çabalarınız için temel oluşturmaya yardımcı olur. Eksiksiz analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi desteklemeyi garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan uygun amaç ve hedefleri belirlememize ve tanımlamamıza da olanak tanır.

Online satışlar için amaç ve hedefler belirlerken müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışırız. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, işletmenizin, müşterilerinizin ve rekabetinizin doğru bir analizi için endüstride test edilmiş çok çeşitli araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimimizin sonunda, atılacak sonraki adımlar hakkında açık ve bilinçli tavsiyeler içeren bulgularımız hakkında kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Devam eden performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam bir şeffaflık sağlar ve daha sonra devam eden, performansı optimize eden stratejinizi geliştirebilir.

Davranışı optimize eden projeler

Kurumsal teknoloji aracılığıyla davranışı optimize ederken projeleri etkin bir şekilde planlayabiliyoruz. Hepsi, müşterilerimizin her birinin iş ihtiyaçlarını ve ticari hedeflerini karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde uyarlanmıştır.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analitik, sayfa içi analitik, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileyici analizi sunuyoruz. Ayrıca, başarı için kişiselleştirilmiş stratejinizin özelliklerine ve işlevlerine öncelik verirken, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan "kişiler" oluşturuyoruz. Analitik programımızdaki faydalı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, olay izleme, huni görselleştirme, destekli dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yolları ve ayrıca şirketinizin gereksinimlerine bağlı olarak daha birçok hizmet.

Çalışmalarımız

Diğer çalışmalarımız

TRAFİĞİNİZİ GELİRİNİZİ ARTTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış çevrimiçi pazarlama ve marka stratejinizin profesyonel bir analizini/denetimini alın.

Referanslar

Diğerleri