Galatia Fiyatlandırma Paketleri

Çözüm odaklı e-ticaret ve entegrasyon çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Kazanan çözümlerimiz ve deneyimlerimiz, müşterilerimizin birçoğunun müşterileriyle mümkün olan en iyi şekilde etkileşim kurmasına ve etkileşimde bulunmasına yardımcı olur.

Başlangıç Paketi Paket 1

3500 ₺

+20 Pazaryeri, Fatura oluşturma

Platformlar

n11, gittigidiyor, hepsiburada,trendyol, çiçeksepeti gibi +20 fazla pazaryeri ürün ve sipariş entegrasyonu

Ürün Entegrasyonu

Ürünleriniz bir kere entegrasyona yüklenir +20 fazla platformlara tek seferde yüklenir.

Stok Takibi

Ürünlerinizi tüm platformda satış çıkarın stoklarınızı tek yerden takip edin.

XML Entegrasyonu

Tedarikçilerinizden aldığınız XML'inizi tanımlayarak onbinden fazla ürünleri tüm platformlarda satabilirsiniz yada B2B yapınızı kurarak bayilerinize XML çıktısı verebilirsiniz.

Set / Paket / Bundle Ürün Ekleme

Ürünleriniz siteniz ve diğer platformlarda satıyorsanız birden fazla ürünlerinizi birleştirin tek bir ürün gibi satın. Siparişiniz geldiğinde her bir ürünün stoğu otomatik olarak güncellensin.

Sipariş & Fatura 

Tüm platformlardan gelen siparişlerinizi tek ekrandan görebilirsiniz. Faturalarınızı tek ekrandan keserek zaman kazanırsınız.

Fulfillment Entegrasyonları

Ürünlerinizin depolanması ve gelen siparişlerin paketlenmesi ve kargo dahil tüm işlemeri Fulfillment olarak kullanabilirsiniz. Siz sadece gelen siparişlerinizin faturasını kesersiniz.

Destek & Eğitim

Haftanın 7 günü 09:00 - 23:59 arası destek alabilirsiniz.

Haftanı 5 günü E-ticaret ve entegrasyon eğitimlerini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Paket 2

5000 ₺

Paket 1 + e-ticaret entegrasyonu +Kargo entegrasyonu

E-ticaret Entegrasyonları (B2B - B2C)

Ürünlerinizi pazaryeri platformlarında satış yaparken aynı zamanda e-ticaret sitenizde de satış yapabilir gelen siparişlerinizin faturasını entegrasyonda keserek stoklarınız her yerde güncel olur.

Kargo Api Entegrasyonları

Kendi anlaşmanızı kullanarak gelen siparişleri anlaşmalı olduğunuz fiyatlar üzerinden kargo yapabilirsiniz.

Paket 3

7250 ₺

Paket 1+ Paket 2+ Muhasebe Entegrasyonu ve Rekabet Analizi

Muhasebe Programınıza Entegrasyon

+10 dan fazla muhasebe programı ile entegrasyon sağlayarak fiziki mağazanız ve internet satışlarınızın stoklarını muhasebe programından takip edebilirsiniz.Faturanızı Muhasebe programından kesebilirsiniz.

Rekabet Analizi - Otomatik Fiyatlandırma

Satışlarınızı arttırmak için otomatik fiyatlandırma özelliğini kullanarak belirlediğiniz ürünlerde min-max fiyatları belirleyerek rakip firmaları takip ederek otomatik fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Size özel fiyat teklifimizi görmek için aşağıdan teklif oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Platformlarda Satış Yapabilirim?

Türkiye'de +20 fazla e-ticaret pazaryerlerinde satış yapabilirsiniz (n11.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, hepsiburada.com, amazon.com.tr vb.).  Tüm platformlara tek ekrandan ürün yükleyebilir gelen siparişlerinizin faturasını entegrasyon üzerinden kesebilir tüm sürecinizi program üzerinden yönetebilirsiniz.

Yurtdışında ki Sitelerde Satış Yapabilir miyim ?

Entegrasyon kullandığınızda Türkiye'de satış yaparken aynı stoklarınızı Aliexpress ve Joom pazaryerlerinde de satış yapabilir gelen siparişlerinizin stokları Türkiye'de ki pazaryerlerinde ki stoklarınızda anlık olarak güncel tutulur. 

Fiziki Mağazam İle Online Satış Stoklarımı Güncel Tutabilir miyim?

Online internet satışlarınızı yaparken fiziki mağazanızda da satış yaptığınızda her yerdeki stoklarınızı güncel tutabilir faturanızı kesebilirsiniz.B2B yada B2C satışlarınızı sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Aynı Ürünü Satan satıcılarla Rekabet edebilir miyim?

Online pazaryerlerinde satış yaparken aynı ürünü satan başka satıcılarla dakika bazında ürünlerini takip ederek en uygun fiyatı vermek için sistem otomatik fiyat oluşturup sizi her zaman en iyi fiyat veren satıcılar arasına alarak aramalarda ilgili ürünün en uygun fiyat olmasını sağlamaktadır. Bu şekilde aramalarda ilk sizin ürününüz çıkar ve daha çok satış yaparsınız.

Farklı Kategorilerde Satış Yapabilir miyim?

Aynı ürünü aynı başlıkla farklı kategoride yada farklı başlıkla aynı kategoride satış yaparak ürününüzün pazaryerlerinde daha fazla görünmesini ve daha çok satış yapmanıza olanak sağlamaktadır.

E-ticaret Sitemizde de Satış Yapabilir miyim ?

Ürünlerinizi online pazaryerlerinde satış yaparken aynı ürünü kendi e-ticaret sitenizde de farklı fiyatlarla satışınızı yapabilir ve gelen siparişlerinizin faturasını sistem üzerinden kesebilirsiniz. Stoklarınız her yerde güncel tutabilirsiniz.