E-ticaret ve Pazaryeri Satışlarınız Tek Ekranda...

İnternet satışlarınızın stok güncellemelerini anlık olarak yapın...

İnternet satışlarınızı ve fiziki mağaza satışlarınızın stokları her yerde güncel olması için firmanıza gerekli tüm otomasyonu kuruyoruz. Olmayan ürünü satarak mağaza puanınız düşmesin ve ceza ödemeyin

Pazaryeri

30'dan fazla pazaryerinde satış yaparak ürünlerinizi her yerde görünür yapın ve marka bilinirliğiniz artsın. Gün sonunda yaptığınız satışlarla cironuzu arttırın. Zaman size kalsın

E-ticaret 

Firmanıza ait satış sitenizin entegrasyonunu yaparak stoklarınızı anlık güncel tutuyoruz. E-ticaret siteniz yoksa size e-ticaret alt yapısını kurarak sağlam bir yapı inşa ediyoruz.

Muhasebe Programı

Elliye yakın muhasebe programı entegrasyonu ile internet satışlarınızın stoklarını ve fiyatlarını tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Stoklarınız fiziki mağazada ve internette anlık güncellensin.

Entegrasyon kullanımı ile pazaryeri ve e-ticaret sitelerinizden gelen siparişleri iksirsoft panelini kullanarak tek ekrandan faturalandırabilirsiniz. Sınırsız sipariş takibi ve sınırsız kargo şablonu kullanımı ile gelen siparişlerinize fatura oluşturmak saniyeler içinde gerçekleşmektedir. Şimdi ücretsiz hesap oluşturabilir beğendiğinizde ise ödeme yaparak kullanabilirsiniz.

Satışlarınızı online raporlama yaparak hedefinizi takip edebilirsiniz. Günlük, aylık ve bir önceki aydaki satışlarınızı anlık olarak iksirsoft'ta görebilirsiniz. İksir Fatura ile 60 yakın muhasebe programına entegre olabilir en uygun fiyatlardan yararlanırsınız.

1100₺

Fatura Entegrasyonu

5000₺

Sadece Pazaryeri Entegrasyonu

7250₺

Pazaryeri+Eticaret Entegrasyonu

9750₺

Muhasebe Programı Entegrasyonu

Fatura Entegrasyonu

Fatura entegrasyonu ile kullandığınız programa entegre ederek internet satış ve fiziki mağaza satış faturalarını düzenleyebilirsiniz.

Sipariş Panel Kullanımı

E-ticaret ve pazaryerlerinden gelen siparişlerinizin kontrol takibini yapabilir isterseniz panelden faturasını düzenleyerek kargo şablonunun çıktısını alabilirsiniz.

Çalışmalarımız

Daha Fazlası...

ENTEGRASYON KULLANARAK GELİRİNİZİ ARTTIRIN

Bizimle İletişime Geçin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Profeyonel uzman ekibimiz ile çalışmaya başlayarak işinize hız katabilirsiniz.

Referanslar

Hepsi...